Novinky 2011

Bělejší než kdykoliv předtím

V těchto dnech uvádí do prodeje naše společnost nový výrobek Farmal PLUS, který přibude do rodiny bílých malířských barev na stěny.

Malířská barva Farmal PLUS je ​​moderní, ekologická, vodou ředitelná nátěrová látka určená k nátěrům stěn interiérů, omítek, suchého zdiva,
sádrokartonu, vystěrkovaných podkladů a pod. Vylepšená receptura původní řady Farmal zaručuje zvýšení komfortu při aplikaci a zlepšuje užitné vlastnosti aplikovaného nátěru. Konečný nátěr se tak vyznačuje vysokou bělostí (cca 87% BaSO4), výbornou kryvostí, optimální paropropustností a dobrou otěruvzdorností za sucha. V případě potřeby se může tónovat běžnými tónovacími pastami a malířskými barvami.

Číst dál...

Nový recept proti rzi

Na pulty prodejen v těchto dnech přichází osvědčený ale vylepšený recept proti rzi. Ferro Color je nová alkyduretánová syntetická barva s antikorozní ochranou, která se používá na kovové povrchy - ocel, železo, hliník, zoxidovaný pozinkovaný materiál a podobně, a to jako základní a vrchní nátěr v jednom (2 v 1).

Konečný nátěr chrání podklad před korozí, je pružný a odolává nepříznivým povětrnostním vlivům. Nová uretanizovaná pryskyřice použitá ve výrobku Ferro Color přitom přináší oproti běžným syntetickým pryskyřicím vyšší tvrdost nátěru a dlouhodobou stabilitu lesku a odstínu i na exponovaných místech.

Číst dál...

Vytvorila reklamná agentúra Vizion