Novinky 2014

V nabídce CHEMOLUX Lignum prémiová lazura na dřevo

V těchto dnech uvedla do prodeje naše společnost nový výrobek CHEMOLUX Lignum, který přibyl do rodiny lazurovacích nátěrů na dřevo jako prémiový produkt na ochranu dřeva v interiéru a exteriéru. CHEMOLUX Lignum je tixotropní polomatná lazura na dřevo na bázi vysokosušinové pryskyřice. Používá se na vysoce kvalitní ochranu dřeva v interiérech a exteriérech.

Vyniká vysokou penetrací do dřeva, UV odolností a vodoodpudivostí. Výrobek je šetrný vůči životnímu prostředí, bez obsahu aromátů. Lazura se výborně nanáší, na svislých plochách nestéká.

Při natírání třeba lazuru důkladně roztírat aby se dosáhla deklarovaná vydatnost, rovnoměrnost a zasychání optimální tloušťky nátěru. Příliš silná vrstva nátěru oddaluje jeho zasychání! Sytost vybarvení závisí na počtu vrstev, typu a struktury dřeva. Výrobek se používá především k nátěrům altánků, pergol, podhledů, dřevěných obkladů, chat, přístřešků, plotů a jiných dřevěných konstrukčních staveb a doplňků.

Vyrábí se v šesti odstínech: bezbarvý, buk, zlatý dub, vlašský ořech, třešeň a wenge.

 

Vlastnosti:

- Penetruje hluboko do dřeva
- Vytváří efektní polomatný vzhled
- Dlouhodobě chrání před UV a počasím
- Obsahuje více než 60% sušiny a rychle zasychá
- Výrobek bez obsahu aromátů

 

Doba schnutí:
na dotyk: 3 - 5 hod.
přetírání: 10- 12 hod.

 

Vydatnost:
cca 13 - 15 m2 / l v jedné vrstvě

 

CHEMOLUX Lignum zakoupíte v síti našich obchodních středisek a u našich smluvních odběratelů v balení 0,75 la 2,5 l v novém prémiovém dizajnu.


 

Leták produktu ke stažení zde v pdf.

 

 

 

Lignum double

Vytvorila reklamná agentúra Vizion